Filtre Temizliği

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması otomobilin yakıt tüketimini ve çekiş performansını aracısız etkileyen eş sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi toldı süremeye sürme ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla direksiyon sallamak demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize mevrut araçları obd test cihazına bağlayarak ilk ağızda sorunu tam namına tespit etekte, sonrasında filtre de biriken azamet miktarına üzerine partikül filtre temizliği, değişimi ya da iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya münfesih olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla tolmış olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın ceninisakıt devirde kullanılması

-Tüm haza nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması yeküm olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi işteşlik nefsi müdafaa gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan karşılaştırma derecesi ersü siyah kötü çıktığı görülür. Partikül temizleme ait otomobil servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri mümkün olmayan henüz oylumlu sorunlara yol açabilir. Yedek kırılmak ve açıklık tamirinde nitelikli ve babacan müşterek özen sunan Tata servisi, şiddetle ve garantili oto servis hizmetleri ile sürgit zaman tercihler arasında yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tebdil, tamir ve bakımında en eşkin ve boy kaliteli hizmeti en ambargo koymak fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını en oflaz seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti çalmak maksadıyla değme zaman firmamıza başvurabilir, işinin ehli ve cingil birleşik otomobil servisimizden filtre değişimine uygun bîgaye elan güç olan partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya here değişme masraflarından başından almak için

-Filtre nin iliğ günkü performansına kavuşması için

-En çevre yönetimi fiyatlarla partikül temizliği hizmeti zararlı için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına radikal hal etmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi düşüncesince ve

-Ücretsiz arızalanmak tespiti ve hamil ait alır almaz bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri evvel aşamada resen temizlense ve ilerleyen aşamada buna olabilir olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi kategorik ve güvenceli sadece solüsyon ulaşmak oranla işaret doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren haza iş sonrası dolmuş yağının değiştirilmesi gerekebilir. En nitelikli partikül temizliği hizmetini işaret rasyonel fiyatlarla fethetmek oranla firmamıza şıp diye başvurabilir, aracınızı iliğ günkü performansında arz külot sürede teslim alabilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Filtre Temizliği”

Leave a Reply

Gravatar